Неділя, 16.06.2024, 05.28.13
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Цікаві статті [19]
Новини протопресвітерства [23]
Новини парафії [70]
Церковне життя [58]
Мудрі думки [2]
 Недільна школа

 

Недільна школа при парафії святого Василія Великого

Недільна школа при нашій парафії існує більше 10 років. Розпочав заняття у школі отець Віталій Сидорук. В перші роки існування школи заняття проводилися одною групою за програмою «Діти Світла». Однак активна праця з дітьми почалася з приходом до нас сестер Чину святого Василія Великого. Сьогодні заняття проводяться при храмі та у монастирі сестер-василіянок.

Недільна школа є початковою формою релігійної освіти.  Наставники ставлять собі за мету виховувати учнів у дусі євангельських заповідей для того, щоб Слово Боже ставало способом їхнього життя.

Вихованці школи розділені на групи за віковим принципом.

З молодшою групою працює сестра Агнета Мельник, ЧСВВ. Тут займаються діти віком 5-7 років. Основна мета занять – підготовка дітей до Першої Сповіді та Урочистого Святого причастя. Заняття проходять в ігровій формі. Діти знайомлять із основами духовного життя, катехизму,  обговорюють дитячі казки, малюють.

nullСередня груп цього року проходить курс навчання за програмою «Разом». Ця програма розрахована на дітей віком 7-9 років. Провадить групу також сестра Агнета Мельник, ЧСВВ. Тут діти починають глибше вивчення Закону Божого, знайомлять із святами Церкви, розучують церковні пісні.

У старшій групі проходять заняття за програмою «Христос - Учитель». Цей навчальний курс відвідують учні, що мають 10-15 років. Керує програмою сестра Назарія Михайлюк, ЧСВВ.

З підлітковою групою (12-15 років) та молоддю працюють с. Бернадета Двірницька, ЧСВВ та священик Ігор Гріщенко, групи збираються для обговорення різних тем, актуальних для підліткового віку: музика, кіно, стосунки з однолітками й так далі.

Крім навчання катехизму сестра Бернадета веде курс Писанкарства. Тут завжди є цікаво, а тому людно. Але місця вистачить усім. Зазвичай річний курс закінчується Великодньою виставкою, яка є дуже популярна серед парафіян.

Не забуваємо ми й про дорослих. Тим, хто хоче більше дізнатися про Церкву, Духовне життя та Літургійне служіння ми пропонуємо катехитичний курс під проводом отця Віталія Сидорука, адміністратора парафії.

Бажаючих знайти своє місце у церковному хорі Недільна школа запрошує на уроки церковного співу під проводом сестри Бернадети, ЧСВВ.  Тут займаються у різний час дорослі та діти.

Учнями нашої недільної школи з різних груп створено театральний гурток. До різних свят та урочистих подій діти готують вистави, якими радують не тільки парафіян, а також учнів школи-інтернату №9 та хворих дітей житомирської обласної дитячої лікарні.

 

Запрошуємо усіх бажаючих до нашої спільноти. Приходьте, буде цікаво.

За довідками звертатися за телефонами:

0 (412) 33-79-12 - монастир

 

© Парафія св. Василія Великого УГКЦ м. Житомира 2024

Наше опитування
Я переглядаю цей сайт
Всього відповідей: 454

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук


Каталог україномовних сайтів