Вівторок, 25.06.2024, 20.55.51
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Цікаві статті [19]
Новини протопресвітерства [23]
Новини парафії [70]
Церковне життя [58]
Мудрі думки [2]
 ВЕЧІРНІ МОЛИТВИ

ВЕЧІРНІ МОЛИТВИ


Молитва перед сном

Все добрий Боже! З цілого серця дякую Тобі за всі добра, якими Ти мене сьогодні наділив. Дякую Тобі за поживу і здоров’я, дякую за Твою опіку та незчисленні ласки. Дякую Тобі за все, що я одержав(-ла) задля заслуг твого єдинородного Сина Ісуса Христа, мого найдорожчого Спасителя. Амінь.

Сповідаюся перед Тобою, мій Господи й Боже, у Святій Тройці єдиний, з усіх моїх гріхів, якими я Тебе нині зневажив(-ла). З цілого серця жалую, що я зневажив(-ла) Тебе, мого найліпшого небесного Отця, найбільше моє добро.

Прости ж мені, все добрий Господи, а я щиро постановляю більше не зневажати Тебе. Боже милостивий, будь мені грішному(-ій).

Боже, очисти мої гріхи і помилуй мене.

Без числа нагрішив(-ла) я, Господи,прости мені.

Може цей день, який я оце прожив(-ла), уже останній у моєму житті… Тому ще раз прошу Тебе, все милосердний небесний Отче, помилуй мене!

Даруй мені ласку, щоб смерть несподівано не заскочила мене; даруй ласку, що я міг(могла) приготуватись до дороги на страшний твій суд і осягнути те вічне щасливе життя в небі, яке Ти у найбільшому своєму милосерді приготував для добрих своїх дітей.


Віра

Боже мій! Я твердо вірю і визнаю все те, що Ти як відвічна правда об’явив, і чого нас свята Твоя Церква вірити навчає, бо Ти ані сам помилитися не можеш, ані нас не можеш впровадити у зло. У тій вірі бажаю жити і вмерти.


Надія

Боже мій! Я твердо надіюся, що задля заслуг Твого єдинородного Сина Ісуса Христа, нашого Спасителя, Ти обдаруєш мене потрібними ласками, щоб я тут, на цьому світі, виконував Твою волю та цим заслужив собі на вічне життя в небі, бо Ти нам прирік це дати і вірний єси в додержанні обітниць. Боже, не допусти до того, щоб я втратив(-ла) небо.


Любов

Боже мій! З цілого серця мого люблю Тебе понад усе, бо Ти є безконечне добро, гідне найвищої любови, Ти моє вічне щастя; а любови до Тебе – люблю всіх ближніх моїх, як самого себе. Боже, даруй мені ласку любити Тебе щораз то більше.


Жаль

Боже мій! З цілого серця жалую за всі мої гріхи, бриджуся ними і твердо постановляю більше не грішити, бо ними, Боже, я зневажив(-ла) Твою безконечну велич і батьківську любов і завдав(-ла) смерть Твоєму Синові Ісусові Боже, прости мені мої гріхи та будь милостивий до мене.


© Парафія св. Василія Великого УГКЦ м. Житомира 2024

Наше опитування
Я переглядаю цей сайт
Всього відповідей: 454

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук


Каталог україномовних сайтів